KONST / Litografier / Färglitografi 13862026
nr 1386 2026
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/360. Motivet: 26x22cm, yttermått inklusive ram: 42x33cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:10:03
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.100 kr
1.600 kr
22 mar
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska